BLOME IDEA 60 m 81065

Záhradný sušiak na bielizeň Idea 60 m Testrite je ekonomický vonkajší sušiak s celkovou dĺžkou 60 m UV odolných šnúr .   - dostatočná plocha až pre 6 práčok prádla...
Doprava 4 €,Na sklade
Garantovaný nákup z BScom s.r.o.

Najlepšia ponuka

Na sklade • 1 variant2,1 €92 % • 20 577 recenziíShop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant1,29 €92 % • 4 232 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,4 €96 % • 90 456 recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant4,99 €95 % • 37 062 recenziíShop roka '23 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant7 neoverených recenziíĎalšie informácie

Výška
163 cm

• , zakúpené v Andreashop Šaľa

objednala som si čo som potrebovala a som spokojná

Teraz je vešanie radosť veľa voľného miesta, sušiak umiestnený na slnečník mieste, veľmi ľahne polohovanie. Nemotorný vrták do zeme nedalo sa nám to vôbec zaberať museli sme ho zabetónovať

Materiál
kovové
Výška
163 cm

• dostatočná plocha až pre 6 práčok prádla
  • kvalitné konštrukčné materiály vysoko odolné voči korózii a vplyvom počasia
  • jednoduché zloženie a rozloženie pomocou západky držiaku
  • nastaviteľná výška sušiaku
  • UV odolné šnúry umožňujúce jednoduché čistenie (zamedzuje následnému špineniu prádla)

Rozmery:

• výška 163 cm
  • dĺžka strany 2m
  • rozpätie ramien 3 m

Obsah balenia: sušiak šnúry k sušiaku vlastný držiak na zapustenie do betónu alebo flexibilné zašróbovanie do zeme (samorezný držiak)

• , zakúpené v Andreashop Šaľa

objednala som si čo som potrebovala a som spokojná